Previous Next
Kuriame Lietuvos ateitį Kuriame Lietuvos ateitį
Apie mokyklą Apie mokyklą
Mokyklos istorija ir tradicijos Mokyklos istorija ir tradicijos
A+ R A-

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Eil.

Nr.

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Kvalifikacinė kategorija

Pareigos

Auklėjamoji klasė

1.      

Akšonaitienė Lina

Aukštasis

Magistras

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

 

2.      

Bagdonienė Daiva

Aukštasis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

2a

3.      

Balsevičienė Jolita

Aukštasis 

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

 

1d

4.      

Bartkus Tomas

Aukštasis

Magistras

Tikybos mokytojas

metodininkas

   

5.      

Bazys Miroslavas

Aukštasis

Istorijos mokytojas

   

6.      

Beigienė Inga

Aukštasis

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Direktoriaus pavaduotoja

ūkio reikalams

 

7.      

Bidvienė Alma

Aukštasis

Logopedas metodininkas

Logopedė

 

8.      

Brazaitytė Ona

Aukštasis

Specialioji pedagogė

Specialioji pedagogė

 

9.      

Briedelienė Loreta

Aukštasis

Pradinių kl. vyresnioji mokytoja

 

3c

10.   

Bužinskaitė – Pranienė Kristina

Aukštasis

Magistras

Lietuvių kalbos mokytoja

 

7b

11.   

Chatkevič Marina

Aukštasis

Anglų k. vyresnioji mokytoja

   

12.   

Cijūnėlienė Marina

Aukštasis

Pradinių kl. vyresnioji mokytoja

 

4b

13.   

Černiauskienė Elvyra

Aukštasis

Geografijos vyresnioji mokytoja

 

 5c

14.   

Česnavičienė Birutė

Aukštasis

Pradinių kl. mokytoja metodininkė

 

2d

15.   

Devenė Marina

Aukštasis

Specialioji vyresnioji pedagogė

Specialioji pedagogė

 

16.   

Dijokienė Rasa

Aukštasis

Magistras

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

6a 

17.   

Dumbrienė Laura

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja

 

2c

18.   

Falentinienė Jolanta

Aukštasis

Magistras

Pradinių kl. vyresnioji mokytoja

 

4d

19.   

Grašienė Eglė

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja

VDM grupės

auklėtoja

 3b

20.   

Grašienė Jolita

Aukštasis Magistras

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

   

21.   

Gritėnas Robertas

Aukštasis

Magistras

Dailės mokytojas

   

22.   

Gromyko Liucija

Aukštasis

Matematikos vyresnioji mokytoja

   

23.   

Janulevičienė Lina

Aukštasis

Matematikos mokytoja

   

24.   

Jarmolkovič Jevgenij

Aukštasis

Kūno kultūros vyresnysis mokytojas

   

25.   

Jokubaitienė Jovita

Aukštasis

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

26.   

Jusevič Greta

Aukštasis

Magistras

Psichologė

   

27.   

Katcyn Inga

Aukštasis

Pradinių klasių kūno kultūros mokytoja

   

28.   

Kaupienė Aušra

Aukštasis

Biologijos mokytoja metodininkė.

Technologijų vyresnioji mokytoja

 

8b

29.   

Kerulienė Kristina

Aukštesnysis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

 4a

30.   

Kėrienė Rasa

Aukštasis

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

31.   

Kitkovskaja Natalja

Aukštasis

Rusų kalbos vyresnioji mokytoja

   

32.   

Kovalkovienė Aušra 

Aukštasis

Magistras

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

33.   

Kralik Natalija

Aukštasis

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

5e 

34.   

Krivickas Marius

Aukštasis

Choreografijos vyresnysis mokytojas

   

35.   

Kurpienė Audronė

Aukštasis

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

6b

36.   

Lazareva Lucija

Aukštasis

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

6c

37.   

Lubytė Leonavičienė Janina

Aukštasis

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

 

7c

38.   

Lukoševičienė Jolanta

Aukštasis

Pradinių kl. mokytoja metodininkė

 

1a

39.   

Maciusovič Katažina

Aukštasis

Matematikos vyresnioji mokytoja

   

40.   

Malyševa Klusovska Ana

Aukštasis

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

   

41.   

Mikelėnas Aidas

Aukštasis

Technologijų vyresnysis mokytojas

   

42.   

Milašienė Gitana

Aukštasis

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

 

5d

43.   

Milašius Deividas

Aukštasis

Magistras

Lietuvių kalbos vyresnysis mokytojas

Profsąjungos pirmininkas

5a

44.   

Morkūnas Tomas

Aukštasis Magistras

Socialinis pedagogas ekspertas

Socialinis pedagogas

 

45.   

Mulevičius Andrius

Aukštasis

Magistras

Istorijos mokytojas

Šachmatų būrelio vadovas

 

46.   

Olechnovičienė Margarita

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

47.   

Ožalinskas Gediminas

Aukštesnysis

Muzikos vyresnysis mokytojas

 

6d 

48.   

Paliukėnienė Giedrė

Aukštasis

Biologijos vyresnioji mokytoja

 

8c

49.   

Petraška Mantas

Aukštasis

Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas

   

50.   

Petrauskienė Marta

Aukštasis

Magistras

Fizikos mokytoja metodininkė

 

6e 

51.   

Petrikienė Edita

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

 

2b

52.   

Piščiakienė Ivona

Aukštasis

Muzikos vyresnioji mokytoja

   

53.   

Pokladok Valentina

Aukštasis

Kūno kultūros vyresnioji mokytoja

 

7a

54.   

Pranauskienė Asta

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja

 

3d

55.   

Pugačiauskienė

Angelė

Aukštasis

Kūno kultūros mokytoja metodininkė

   

56.   

Siniauskytė Teresė

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja

 

3a

57.   

Stonė Violeta

Aukštasis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

4c

58.   

Šidlauskienė Inga

Aukštasis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

 

1c

59.   

Šiškevičienė Loreta

Aukštasis

Technologijų mokytoja metodininkė.

Chemijos mokytoja metodininkė

   

60.   

Tarasevičiūtė Ieva

Aukštasis

Magistras

Psichologė

   

61.   

Tomoševičienė Aina

Aukštasis

Magistras

Etikos vyresnioji mokytoja

 

5b

62.   

Travkinienė Ingrida

Aukštasis

Magistras

Technologijų mokytoja

Vaiko priežiūros atostogose

 

63.   

Vaitkevičienė Džiuginta

Aukštasis

Magistras

Socialinė vyresnioji pedagogė

Socialinė pedagogė

 

64.   

Vargalienė Inga

Aukštasis

Magistras

II vadybinė kategorija

Direktorė

 

65.   

Vilkelienė Jolita

Aukštasis

Magistras

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja

   

66.   

Vilkelis Šarūnas

Aukštasis

Istorijos vyresnysis mokytojas

 

7d 

67.   

Zaleckienė Dalia

Specialus

Anglų kalbos mokytoja

   

68.   

Zarembienė Asta

Aukštasis

Pradinių klasių mokytoja metodininkė

 

1b

69.   

Zubkienė Laima

Aukštasis

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja

   

70.   

Zujeva Anželika

Aukštasis

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

 

8a

 

 

Mokytojai 2019

 

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.55 - 10.40

4. 10.50 - 11.35

5. 11.55 - 12.40

6. 13.00 - 13.45

7. 13.55 - 14.40

8. 14.50 - 15.35

ERASMUS+ MATH

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto "Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Apklausa

Facebook

Adresas: Genių g. 8/4, 11219, Vilnius

Mob. tel. 8 694 68833

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Institucijos kodas: 195474280