Previous Next
Kuriame Lietuvos ateitį Kuriame Lietuvos ateitį
Apie mokyklą Apie mokyklą
Mokyklos istorija ir tradicijos Mokyklos istorija ir tradicijos
A+ R A-

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Kaip mes "padramblinėjome"?

KAIP MES "PADRAMBLINĖJOME"?

 

Praėjusi savaitė 5-7 klasių mokiniams buvo išskirtinė, nes dauguma mokinių priėmė iššūkį "padramblinėti" per pamokas ir klasės valandėles. Draugiškoji SEU olimpiada "Dramblys" kvietė mokinius pamąstyti net penkiomis temomis: "Atsakingų sprendimų priėmimas", "Savimonė", "Savitvarda", "Socialinis sąmoningumas" ir "Tarpusavio santykiai". Veiklų tikrai buvo daug ir įvairių, dėl nuotolinio mokymosi jos tapo truputį sudėtingesnės, tačiau įveikiamos. 

 O kokią  naudą "dramblinėdami" pajautė mokiniaiŠito nusprendėme pasiteirauti mokinių šiandien, kai veiklos jau baigtos, kai jos netgi šiek tiek primirštos ir atidėtos į šalį.

 

DOMANTAS: Man labai patiko dalyvauti vykusioje olimpiadoje Dramblys. Per skirtingas pamokas kalbėjome su klasės draugais apie daug įvairių dalykų. Apie draugystę, apie pasitikėjimą, apie sąžiningumą. Pačiam nedrąsu buvo kalbėti, bet išgirdau iš draugų daug įdomių minčių. Labai patiko Facebook mūsų klasės draugystės skėtis, kuriame surašyti visi geriausi dalykai būtini geram draugui ir žmogui. Didelis ačiū už puikiai praleistą laiką.
 
ALGIRDAS: Olimpiada buvo labai įdomi, norėčiau dalyvauti kitais metais.
 

LUKRECIJA: Man labai patiko visos pamokos, jos buvo įdomios ir linksmos.Mane labiausiai sudomino etikos pamoka, kadangi per ją mes aiškinomės, kas man yra svarbu ir kaip reikia taisyklingai priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Man įspūdį paliko klasės valandėlė, kadangi per ją aš sužinojau labai daug įdomių faktų apie klasiokus. Jei kitais metais ir vėl vyktų tokia olimpiada, tikrai dalyvaučiau. Būtų labai įdomu.  
 
ŪLA:  Pamokos man labai patiko ir sukėlė daug įspūdingų emocijų. Daug ko išmokau. Pvz.: Kas yra empatija. Empatija - gebėjimas įsijausti į kito padėtį. Visos pamokos man patiko, bet labiausiai man patiko tikybos pamoka, nes buvo labai daug aktyvių klasiokų ir tikrai buvo įdomu pakalbėti šia tema. Labai norėčiau ir tikiuosi, kad kitais mokslo metais bus tokios pamokos.  

MATAS P.: Man labai patiko, pasimokiau būti draugiškesnis.  

AUKSĖ: Taip, man pamokos patiko. Aš prisimenu, kad mes visada daug šnekėjomės visokiomis temomis. Kaip po pamokų norėjosi, dar kažką paieškoti internete ir sužinoti, ir dar sužinojau daug apie draugus. Man patiko visos pamokos, nes daug ką sužinojau. Norėčiau, kad kitais metais būtų šios pamokos.  

EVELINA: Man labai patiko ir buvo smagu pažinti save ir kitus.  

DOVYDAS: SEU olimpiada ,,Dramblys" patiko , labiausiai patiko kai aptarinėjome  viens kito piešinius,   nes sužinojau daugiau įdomių dalykų iš klasės draugų. Norėčiau, kad kitais metais vyktų.  

IRUTĖ: Pamokos buvo labai įdomios, ypatingai buvo įsimintina pamoka apie draugystę, kai  reikėjo  rinktis filmų  personažus, su  kuriais  tu norėtum draugauti.  Aš tikrai norėčiau, kad ir kitais  metais vyktų šios pamokos, nes jos padeda mums daug ko išmokti.  
 
MATAS J.: Man visai patiko tokia veikla. Aš prisimenu, kaip mes per technologijas aprašėm visokias situacijas.     Mane sudomino bendravimas, buvo įdomios pamokos. Man didžiausią įspūdį padarė technologijų pamoka. Nes aprašėm siutaciją ir kaip mes joje padėjom draugui, išreiškėme emocijas savo ar draugo. Man labai patiko šis konkursas ,,Dramblys”.

PATRICIJA: Patiko visos pamokos. Labiausiai patiko gamta ir žmogus. Kalbėjome apie pykčio valdymą. Didžiausią įspūdį paliko ši pamoka,  buvo labai įdomu.Noriu, kad kitais metais irgi būtų tokios pamokos:)

Pamokų laikas

1. 8.00 - 8.45

2. 8.55 - 9.40

3. 9.55 - 10.40

4. 10.50 - 11.35

5. 11.55 - 12.40

6. 13.00 - 13.45

7. 13.55 - 14.40

8. 14.50 - 15.35

ERASMUS+ MATH

Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto "Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis

Apklausa

Facebook

Adresas: Genių g. 8/4, 11219, Vilnius

Mob. tel. 8 694 68833

El. paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Steigėjas — Vilniaus miesto savivaldybė.

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga.

Institucijos kodas: 195474280