• Daugiausia prašymų pervesti pajamų mokesčio dalį (2% ) pateikė 3b ir 3c klasės. 3b klasei (mokytoja Jolanta Danielienė, 203 kab.) buvo nupirktos prekės kabineto remontui, o 3c klasei (mokytoja Eglė Noreikienė, 104 kab.) nupirkta ir įrengta interaktyvi lenta.
  • Atitvertame mokyklos vidiniame kiemelyje mokiniams įrengėme akustinę sistemą, sūpynes ir pastatėme suoliukus.
  • Pradinių klasių korpuse, visuose aukštuose, mokiniams įrengėme poilsio zonas (minkštasuolius, vietas darbų eksponavimui, kreidines lentas mokinių saviraiškai).
  • Nupirkti nauji suolai ir kėdės trims pradinėms klasėms: 3d klasei (mokytoja Kristina Kerulienė, 301 kab.), 2c klasei (mokytoja Marina Cijūnėlienė, 201 kab.), 1c klasei (mokytoja Inga Mameniškienė, 103 kab.).